Wszystko przed nimi

Data publikacji 28.04.2014

Kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak reprezentował naszą Szkołę podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego ...

Wszystko przed nimi Kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak reprezentował naszą Szkołę podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego absolwentów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, która odbyła się w miniony piątek w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury „Fabryka Emocji” w Pile. Uczestniczyli w niej przyszli maturzyści, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. Inspektor Urbaniak wraz z dyrektor ZSP nr 2 p. Marią Kubicą, wręczył świadectwa uczniom klas o profilu policyjnym.

Wszystko przed nimi Młodzi absolwenci przez ostanie kilka lat swojego życia zdobywali wiedzę w ramach autorskiego programu opracowanego przez wykładowców pilskiej Szkoły Policji. Uczniowie kształcili się m.in. z zakresu wybranych zagadnień prewencji i techniki kryminalistycznej, ruchu drogowego, bezpieczeństwa publicznego, zapoznawali się z elementami prawa karnego, procesowego oraz wykroczeń, a także zagadnieniami z zakresu broni palnej, środków przymusu i ochrony osobistej. Wiedza ta z pewnością przyda im się w dorosłym życiu, a zwłaszcza tym osobom, które pragną wstąpić do służby w Policji. Dlatego nie mówimy do widzenia, lecz do zobaczenia. Teraz wszystko przed nimi. Życzymy powodzenia!

Wszystko przed nimi Wszystko przed nimi Wszystko przed nimi

autor: Anna Fons