Podkoszowe emocje

Data publikacji 16.04.2014

W miniony czwartek przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile st. asp. Ryszard Rudnicki z Zakładu Interwencji Policyjnych i podkom. Wojciech Kur ...

Podkoszowe emocje W miniony czwartek przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile st. asp. Ryszard Rudnicki z Zakładu Interwencji Policyjnych i podkom. Wojciech Kur z Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia zorganizowali turniej w piłce koszykowej o mistrzostwo kompanii 3. W zawodach wzięły udział cztery drużyny reprezentujące poszczególne plutony, rywalizując systemem każdy z każdym. Dodatkowe emocje wynikały z mieszanego składu drużyn, co przewidywał regulamin turnieju. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał profesjonalny sędzia koszykarski: post. Michał Kołecki z kompanii 4.

Zwycięzcą turnieju zostali słuchacze reprezentujący pluton 4. Wszystkie drużyny otrzymały słodkie upominki i pamiątkowe gadżety. W opinii organizatorów na miano zawodnika turnieju za szczególne zaangażowanie, determinację i wolę walki zasłużyła post. Izabela Olek z plutonu 3, która otrzymała nagrodę indywidualną.

Podkoszowe emocje Podkoszowe emocje Podkoszowe emocje Podkoszowe emocje

autor: Anna Fons