Goście z Magdeburga

Data publikacji 02.04.2014

Naszą Szkołę odwiedziła delegacja niemiecka z Magdeburga. W jej skład weszli przedstawiciele samorządu terytorialnego, policji, przedsiębiorcy, specjaliści ...

Goście z Magdeburga Naszą Szkołę odwiedziła delegacja niemiecka z Magdeburga. W jej skład weszli przedstawiciele samorządu terytorialnego, policji, przedsiębiorcy, specjaliści ruchu drogowego oraz organizacji pozarządowych. Goście wysłuchali wykładu połączonego z prezentacją multimedialną, dotyczącego historii Piły oraz Szkoły. Dowiedzieli się m.in. o zabytkowych witrażach w auli, obejrzeli bibliotekę oraz wystawę w szkolnej galerii sztuki poświeconą jednostkom specjalnym. Duże zainteresowanie gości wzbudziła wizyta na strzelnicy, podczas której instruktor wyszkolenia strzeleckiego asp. Arkadiusz Dębski opowiedział o jednostkach broni używanych przez polskich policjantów.

Goście z Magdeburga Goście z Magdeburga Goście z Magdeburga Goście z Magdeburga

autor: Anna Fons