Za Zasługi dla Obronności Kraju

Data publikacji 20.03.2014

Za szczególne zasługi w zakresie szkolenia i wychowania wojskowego, na wniosek Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej gen. dyw. dra Mirosława Rozmusa ...

Za Zasługi dla Obronności Kraju Za szczególne zasługi w zakresie szkolenia i wychowania wojskowego, na wniosek Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej gen. dyw. dra Mirosława Rozmusa, Minister Obrony Narodowej odznaczył Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju podinsp. Marzenę Brzozowską – kierownika Zakładu Służby Kryminalnej. Uroczyste wręczenie medalu odbyło się w Sali Tradycji Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej. Odznaczenie jest przejawem uznania dla podinsp. Marzeny Brzozowskiej, która swoją pracą przyczyniła się do rozwoju i umocnienia obronności kraju, kładąc szczególne zasługi w zakresie szkolenia i wychowania wojskowego. Jest ona inicjatorem i organizatorem licznych szkoleń żołnierzy ŻW w zakresie współpracy z osobowymi źródłami informacji oraz czynności techniczno - kryminalistycznych, współorganizatorem cyklu warsztatów szkoleniowych na temat oględzin miejsca znalezienia zwłok, podczas których możliwa była wymiana doświadczeń zawodowych policjantów i żołnierzy. Uwieńczeniem tych działań było podpisanie przez komendanta Szkoły Policji w Pile porozumienia z komendantem Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

Za Zasługi dla Obronności Kraju Za Zasługi dla Obronności Kraju Za Zasługi dla Obronności Kraju Za Zasługi dla Obronności Kraju

autor: Dorota Witkowska

(20.03.14)