Udany epilog

Data publikacji 25.10.2013

Udany epilog Proces szkolenia, który rozpoczyna się bezpośrednio po wcieleniu do służby i złożeniu ślubowania, znajduje swój epilog po ponad pięciu miesiącach nauki. To egzamin końcowy daje odpowiedź na pytanie – czy młody policjant opanował odpowiedni zakres wiedzy i umiejętności, pozwalający na podjęcie obowiązków służbowych. Takiej próbie poddanych zostało 65 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego SZP-4/11. Po zrealizowaniu programu adaptacji zawodowej absolwenci zasilą jednostki garnizonów: kujawsko - pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Udany epilog Udany epilog Udany epilog Udany epilog

autor: Artur Godlewski