Spotkanie z samorządem

Data publikacji 20.09.2013

Wczoraj odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządu i dowódców plutonów wszystkich kompanii z zastępcą komendanta szkoły do spraw dydaktycznych ...

Spotkanie z samorządem Wczoraj odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządu i dowódców plutonów wszystkich kompanii z zastępcą komendanta szkoły do spraw dydaktycznych mł. insp. Piotrem Gacą. Po omówieniu bieżących spraw oraz wniosków słuchaczy, zastępca komendanta przedstawił swoje uwagi dotyczące kształcenia i wychowania słuchaczy. Podczas spotkania dotychczasowa przewodnicząca samorządu - post. Agata Gesner przekazała symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie (od 20 września) post. Małgorzata Białasiak.
Mł. insp. Piotr Gaca podziękował dotychczasowemu samorządowi i wręczył symboliczne upominki post. Agacie Gesner i post. Natalii Kościelniak za zaangażowanie w działalność samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej, a także za udział w organizacji akcji honorowego oddawania krwi.

Spotkanie z samorządem Spotkanie z samorządem Spotkanie z samorządem Spotkanie z samorządem

autor: Wojciech Thiel

(20.09.13)

Powrót na górę strony