IPA reaktywacja

Data publikacji 17.06.2013

IPA (International Police Association) – Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji, zostało założone w roku 1950, a w Polsce działa od 20 lat, także wśród aktualnych i emerytowanych funkcjonariuszy Szkoły Policji w Pile.

W dniu 7 maja zorganizowano zebranie członków, spośród których dokonano wyboru nowych władz.

Przewodniczącym Regionu IPA Szkoła Policji w Pile został Jarosław Zientkowski;
Sekretarzem – Anna Podgórska;
Zastępcą Sekretarza – Leszek Koźmiński;
Skarbnikiem – Waldemar Kocoń;
Członkiem Prezydium – Janusz Trzyna.

Ponadto wybrano Komisję Rewizyjną w składzie:
Przewodniczący – Paweł Leśniewski;
Członek – Roman Cieciura.

IPA reaktywacja

Nowo wybrany przewodniczący, jak i pozostali członkowie Regionu, przedstawili pomysły i plany działalności Stowarzyszenia na latach 2013-2014, o czym na bieżąco będziemy informowali na stronie internetowej. Jednocześnie członkowie Regionu IPA Szkoła Policji w Pile zachęcają wszystkich wykładowców i słuchaczy do wspólnego działania.

autor: Leszek Koźmiński

(17.06.13)