Debiutancki kurs

Data publikacji 21.05.2013

Wczoraj rozpoczęliśmy kurs specjalistyczny w zakresie metodyki nauczania dla osób prowadzących lokalne doskonalenie zawodowe. Jest to debiut, ponieważ ...

Debiutancki kurs Wczoraj rozpoczęliśmy kurs specjalistyczny w zakresie metodyki nauczania dla osób prowadzących lokalne doskonalenie zawodowe. Jest to debiut, ponieważ tego typu szkolenie realizowane jest po raz pierwszy naszej Szkole.
W kursie bierze udział 19 osób z garnizonów: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i mazowieckiego. Na tego rodzaju kurs kierowani są policjanci z jednostek organizacyjnych Policji realizujący zajęcia w ramach lokalnego doskonalenia zawodowego.
Celem kursu jest m.in. pogłębienie wiedzy oraz nabycie umiejętności z zakresu planowania, programowania, przygotowania doskonalenia zawodowego lokalnego oraz organizowania procesu kształcenia. W celu umożliwienia przygotowania się do realizacji zajęć praktycznych, słuchacze indywidualnie realizują jednostkę lekcyjną z wybranej przez siebie tematyki. Kurs trwa 40 godzin, natomiast warunkiem osiągnięcia celów kształcenia jest uzyskanie ocen pozytywnych ze wszystkich zadań praktycznych realizowanych podczas szkolenia.

Debiutancki kurs Debiutancki kurs Debiutancki kurs

autor: Wojciech Thiel