KSIP - druga edycja

Data publikacji 22.04.2013

Zakończyła się druga w tym roku edycja kursu specjalistycznego dla funkcjonariuszy Policji służby kryminalnej i śledczej oraz dla pracowników Policji ...

KSIP - druga edycja Zakończyła się druga w tym roku edycja kursu specjalistycznego dla funkcjonariuszy Policji służby kryminalnej i śledczej oraz dla pracowników Policji z zakresu Krajowego Systemu Informacyjnego Policji. Wzięło w nim udział 20 uczestników, którzy w trakcie pięciodniowego szkolenia nabyli wiedzę z zakresu policyjnych i pozapolicyjnych systemów informacyjnych wykorzystywanych przez Policję, doskonaląc przy tym zdobyte dotychczas umiejętności.

KSIP - druga edycja Kurs został przeprowadzony przez wykładowców Zakładu Kryminalnego: podinsp. Roberta Kreczmera, kom. Pawła Holeksę i asp. Artura Lepalczyka.
Powyższe kursy realizowane są w pilskiej Szkole od około 5 lat. W bieżącym roku Szkoła planuje przeprowadzenie jeszcze trzech edycji tego typu kursu.

autor: Marzena Brzozowska

(22.04.13)