Aby było co wspominać

Data publikacji 22.04.2013

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć uczniów klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku ...

Aby było co wspominać W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć uczniów klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku – uczestnika wszystkich dotychczasowych edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. Młodzież zwiedziła szkolną strzelnicę, gdzie zapoznała się z jednostkami broni używanymi przez polską Policję. Goście obejrzeli także sale oględzinowe, gdzie wysłuchali krótkiej pogadanki dotyczącej przedmiotu, badań i możliwości współczesnej kryminalistyki. Dowiedzieli się także wiele o historii Szkoły i jej budynku, który, podobnie jak najsłynniejsza budowla ich miasta, przypomina krzyżacki zamek. Mieli także okazję zobaczyć szkolną aulę z zabytkowymi witrażami, galerię sztuki „Akwarium” i gablotę szkolnego koła PTTK Tramppol, w której znajduje się wiele trofeów zdobytych na górskich szlakach.
Aby było co wspominać Miłą niespodziankę swoim malborskim kolegom sprawili uzdolnieni muzycznie uczniowie klas „policyjnych” z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, którzy wykonali specjalnie dla nich kilka popularnych piosenek.

Aby było co wspominać Aby było co wspominać Aby było co wspominać Aby było co wspominać

autor: Anna Fons

(22.04.13)