Data publikacji 19.04.2013

Grzegorz Surowców – specjalista ds. antypirackich z Fundacji Ochrony Twórczości Audiowizualnej (FOTA) przeprowadził szkolenie dla słuchaczy ...

Prawa autorskie Grzegorz Surowców – specjalista ds. antypirackich z Fundacji Ochrony Twórczości Audiowizualnej (FOTA) przeprowadził szkolenie dla słuchaczy kursu zawodowego podstawowego i goszczących w Szkole studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie szkolenia poruszono m.in. zagadnienia dotyczące rozpoznawania Prawa autorskie znaków towarowych oraz podrobionych akcesoriów różnych firm. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba zadawanych prelegentowi pytań. Planowane są następne szkolenia z powyższego zakresu.

autor: Krzysztof Opaliński

(19.04.13)