W intencji Policji

Data publikacji 26.07.2012

W ramach obchodów Święta Policji w kościele p.w. św. Stanisława Kostki w Pile została odprawiona uroczysta msza święta, koncelebrowana przez ...

W intencji Policji W ramach obchodów Święta Policji w kościele p.w. św. Stanisława Kostki w Pile została odprawiona uroczysta msza święta, koncelebrowana przez pięciu kapłanów w intencji Policji. Uczestniczyli w niej: komendant Szkoły Policji w Pile insp. Jerzy Powiecki, jego zastępca mł. insp. Piotra Gaca, komendant powiatowa Policji w Pile mł. insp. Beata Różniak ? Krzeszewska, jej I zastępca podinsp. Sławomir Sobański, wicestarosta pilski Bogusław Mikita, poczty sztandarowe, słuchacze Szkoły Policji (którzy również asystowali do mszy) oraz funkcjonariusz i pracownicy obu jednostek.

W intencji Policji W intencji Policji W intencji Policji W intencji Policji

autor: Anna Fons