Przedstawiciele władzy ustawodawczej w Szkole

Data publikacji 20.07.2012

Wczoraj późnym popołudniem naszą Szkołę odwiedzili parlamentarzyści: były Wicepremier, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Marszałek ...

Przedstawiciele władzy ustawodawczej w Szkole Wczoraj późnym popołudniem naszą Szkołę odwiedzili parlamentarzyści: były Wicepremier, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna, Poseł na Sejm RP Adam Szejnfeld i Senator RP Mieczysław Augustyn. Towarzyszyli im Starosta Pilski Mirosław Mantaj i Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski.
Goście zostali przywitani przez Komendanta Szkoły insp. Jerzego Powieckiego oraz Jego Zastępcę ds. logistycznych podinsp. Romana Gryczkę.
Po krótkiej rozmowie goście zwiedzili obiekty szkoleniowe Szkoły, zapoznali się ze strukturą i specyfiką funkcjonowania naszej placówki. Obejrzeli m.in. pomieszczenia oględzinowe, studio telewizji dydaktycznej, sale zwalczania narkomanii, pierwszej pomocy przedmedycznej, informatyki, łączności, strzelnicę i halę sportową. Zwiedzający zapoznali się z przebiegiem prac remontowych szkolnych pomieszczeń przy placu Staszica 3 oraz planami rozbudowy hali sportowej.

Przedstawiciele władzy ustawodawczej w Szkole Przedstawiciele władzy ustawodawczej w Szkole Przedstawiciele władzy ustawodawczej w Szkole Przedstawiciele władzy ustawodawczej w Szkole

autor: Anna Fons

(20.07.12)