Uśmiech dziecka

Data publikacji 20.07.2012

Tradycyjnie słuchacze ze Szkoły wzięli udział w akcji honorowego oddawania krwi. Ten specyficzny ?lek? jest w okresie wakacyjnym szczególnie ...

Uśmiech dziecka Tradycyjnie słuchacze ze Szkoły wzięli udział w akcji honorowego oddawania krwi. Ten specyficzny ?lek? jest w okresie wakacyjnym szczególnie ważny, gdyż to właśnie w sezonie urlopowym wzrasta zapotrzebowanie na krew. Ośmiu wolontariuszy oddało w sumie 3,6 litra krwi. W tej grupie znalazły się również osoby, które po raz pierwszy zdecydowały się podzielić cząstką siebie z potrzebującymi.

Uśmiech dziecka Tradycją środową jest również fakt, że słuchacze odwiedzają małych pacjentów przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Specjalistycznego w Pile. Uśmiech dzieci był najlepszym powitaniem dla naszych policjantów zgotowany przez małych pacjentów. Wspólnie spędzony czas (m.in. czytanie bajek, konkurs rysunkowy, mali pacjenci wykonali również pamiątkową daktyloskopię) minął bardzo szybko.

Uśmiech dziecka Dziękujemy wszystkim policyjnym wolontariuszom z naszej Szkoły za ich wrażliwość i ofiarność. Ich zaangażowanie i pomoc to dowód na to, że wśród nas są ludzie którym nie jest obojętny los osób potrzebujących pomocy.

Uśmiech dziecka Uśmiech dziecka Uśmiech dziecka Uśmiech dziecka

autor: Wojciech Thiel