Wielkie wyzwanie

Data publikacji 06.07.2012

Dzisiejszy egzamin, kończący szkolenie zawodowe podstawowe, stanowił dla 293 słuchaczy duże wyzwanie. Z jednej strony ...

Wielkie wyzwanie Dzisiejszy egzamin, kończący szkolenie zawodowe podstawowe, stanowił dla 293 słuchaczy duże wyzwanie. Z jednej strony zadania nie ułatwiały emocje, towarzyszące każdemu egzaminowi, z drugiej strony żar lejący się z nieba utrudniał skupienie się na niełatwym teście. Po dokładnym sprawdzeniu prac przez komisje egzaminacyjne, pozostały już tylko pozytywne emocje. Dzięki intensywnej, półrocznej nauce, nasi absolwenci stają u progu zawodowej kariery, a jednostki Policji z województw dolnośląskiego i wielkopolskiego wzbogaciły się o dobrze przygotowanych policjantów, którzy lada dzień rozpoczną pełnienie służby patrolowej na terenie działania macierzystych komend.

Wielkie wyzwanie Wielkie wyzwanie Wielkie wyzwanie Wielkie wyzwanie

autor: Artur Godlewski