Miła uroczystość

Data publikacji 02.07.2012

W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to doskonała okazja do podziękowania za dwa miesiące ...

Miła uroczystość W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to doskonała okazja do podziękowania za dwa miesiące pracy samorządu. Po podsumowaniu jego dokonań, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki wręczył członkom samorządu upominki. Słowa podziękowania za duży wkład pracy w działalność wolontaryjną i samorządową przekazał również zastępca komendanta mł. insp. Piotr Gaca.
Wyróżnienia i upominki otrzymali: post. Paweł Sosnowski, post. Marcin Piechowski, post. Tomasz Jordanowski, post. Agnieszka Kowalska, post. Agnieszka Nalewajko, post. Aneta Regulska.
Podczas spotkania post. Paweł Sosnowski przekazał symboliczne berło nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie (do listopada) post. Szymon Choczaj.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich 6 lipca egzaminie.

Miła uroczystość Miła uroczystość Miła uroczystość Miła uroczystość

autor: Wojciech Thiel