Zanim powiemy do zobaczenia

Data publikacji 29.06.2012

Post. Jakub Dobrzyński (gitara elektryczna), post. Adam Jędryczka (perkusja), post. Kamil Penkala (perkusja), post. Karol Piotrowski (gitara elektryczna), ...

Zanim powiemy do zobaczenia Post. Jakub Dobrzyński (gitara elektryczna), post. Adam Jędryczka (perkusja), post. Kamil Penkala (perkusja), post. Karol Piotrowski (gitara elektryczna), post. Dawid Sitek (gitara basowa), post. Mateusz Tomczyński (saksofon), post. Paweł Wasiński (śpiew), post. Hubert Woś (instrumenty klawiszowe) to uzdolnieni muzycznie słuchacze kursu podstawowego i członkowie szkolnego zespołu muzycznego ?Awans?. Trzech z nich (post. Dobrzyński, Jędryczka i Tomczyński) za kilkanaście dni, wraz z zakończeniem kursu, opuści Szkołę. Aby podziękować wszystkim słuchaczom za 5 miesięcy wytężonej pracy i nauki, w szkolnej auli zorganizowano koncert pożegnalny.
Podczas występu z głośników popłynęły niezapomniane przeboje m.in. Dżemu, Tadeusza Nalepy, Macieja Maleńczuka czy Elektrycznych Gitar, w aranżacjach Przemysława Wojnarowskiego. Koncert spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności, która słuchając muzyki, miała możliwość oglądania jednocześnie zdjęć z pobytu w Szkole. Jak podczas wcześniejszych koncertów, zespół wielokrotnie bisował, a perkusista post. Jędryczka zademonstrował pokaz swoich umiejętności. Opuszczający szeregi zespołu młodzi policjanci otrzymali podziękowania oraz upominki za działania artystyczne i dawanie radości innym.

Zanim powiemy do zobaczenia Zanim powiemy do zobaczenia Zanim powiemy do zobaczenia Zanim powiemy do zobaczenia

autor: Anna Fons

zdjęcia: Piotr Chudzicki, Anna Fons, Marcin Jandy