Prezi - nowy wymiar prezentacji

Data publikacji 19.06.2012

Od ?zawsze? przygotowując prezentację multimedialną posługiwaliśmy się slajdami. Ów nawyk, ograniczający nas nie tylko w formie, ale też w treści ...

Prezi - nowy wymiar prezentacji Od ?zawsze? przygotowując prezentację multimedialną posługiwaliśmy się slajdami. Ów nawyk, ograniczający nas nie tylko w formie, ale też w treści możemy zmienić wykorzystując Prezi. To nowoczesne narzędzie pozwala na pracę w nieskończonej przestrzeni, uwalnia naszą kreatywność oraz umożliwia otwartą dyskusję z odbiorcami przekazu.
Z zaletami Prezi mogli zapoznać się uczestnicy warsztatów pn. ?Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi IT w pracy nauczyciela?, prowadzonych przez doc. dr Danutę Kitowską ? rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Pile oraz podinsp. Roberta Kreczmera ? wykładowcę Zakładu Kryminalnego Szkoły Policji w Pile. Osoby biorące udział w przedsięwzięciu samodzielnie przygotowały, wykorzystując Prezi, a następnie przedstawiały prezentacje multimedialne. Jednym z uczestników warsztatów był mł. insp. Piotr Gaca ? zastępca komendanta naszej Szkoły.

Prezi - nowy wymiar prezentacji Prezi - nowy wymiar prezentacji

autor: Marzena Brzozowska