Zapowiedź warsztatów

Data publikacji 13.06.2012

Współpraca jest jednym z elementów zwiększających skuteczność w działaniu, szczególnie jeśli ma ona na celu podniesienie wiedzy i ...

Zapowiedź warsztatów Współpraca jest jednym z elementów zwiększających skuteczność w działaniu, szczególnie jeśli ma ona na celu podniesienie wiedzy i umiejętności w zakresie szeroko pojętej edukacji. Dzięki zaangażowaniu rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Pile doc. dr Danuty Kitowskiej, czynnie działającej w Pracowni Edukacyjnej K&K - Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli przy Wyższej Szkole Biznesu w Pile oraz podinsp. Roberta Kreczmera - wykładowcy Zakładu Kryminalnego, przygotowano kolejną wspólną inicjatywę.
W oparciu o porozumienie między Szkolą Policji w Pile a Wyższą Szkolą Biznesu w Pile, w dniu 13 czerwca 2012 r. o godzinie 16.30, w ramach cyklu nieodpłatnych form doskonalenia zawodowego, odbędzie się spotkanie mające charakter warsztatów na temat ?Wykorzystania nowoczesnych narzędzi IT w pracy nauczyciela?.
Wszystkich chętnych zapraszamy do siedziby Wyższej Szkoły Biznesu w Pile (sala nr 24), mieszczącej się przy ulicy Sikorskiego 8. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres pracowni (e-mail: pracownia.edu@wsb.pila.pl).

autor: Marzena Brzozowska

(13.06.12)