Trzecioklasista po raz piąty

Data publikacji 11.06.2012

Już po raz piąty, w auli pilskiej Szkoły Policji odbyła się uroczystość rozdania nagród w Miejskim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie ?Bezpieczny Trzecioklasista? oraz Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III ?Jestem pasażerem?.
W uroczystej gali uczestniczyli m.in. Małgorzata Ciemięga - zastępca dyrektora Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Urzędu Miasta Piły, nadkom. Sławomir Sobański - I zastępca komendanta powiatowego Policji w Pile, Marzenna Urbaniak - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile oraz uczniowie pilskich placówek oświatowych wraz z nauczycielami. Obowiązki gospodarza pełnił insp. Jerzy Powiecki - komendant Szkoły Policji.
Podczas uroczystości laureaci otrzymali cenne nagrody (m.in. kamery cyfrowe), które od początku konkursu funduje Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA Przedstawicielstwo w Pile. Specjalnymi podziękowaniami zostali wyróżnieni nauczyciele szkół biorących udział w konkursach. Otrzymali je także wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły: podinsp. Mariusz Macierzyński i kom. Artur Kulczak, którzy zasiadali w jury ?Bezpiecznego Trzecioklasisty?. Warto dodać, że nagrodzone prace plastyczne były eksponowane na auli i cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Organizatorem V Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie ?Bezpieczny Trzecioklasista? i Miejskiego Konkursu Plastycznego dla klas I ? III ?Jestem pasażerem? jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile. Honorowy patronat nad pierwszym z nich sprawuje Komenda Powiatowa Policji w Pile, a Szkoła Policji jest jego partnerem.

Trzecioklasista po raz piaty Trzecioklasista po raz piaty Trzecioklasista po raz piaty Trzecioklasista po raz piaty

autor: Anna Fons

(11.06.12)