Spotkanie z samorządem

Data publikacji 11.06.2012

Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki oraz jego zastępca mł. insp. Piotr Gaca spotkali się z samorządem słuchaczy. W spotkaniu wzięli udział ...

Spotkanie z samorządem Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki oraz jego zastępca mł. insp. Piotr Gaca spotkali się z samorządem słuchaczy. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele słuchaczy, którzy niedawno rozpoczęli szkolenie zawodowe podstawowe.
Szkolenie podstawowe to początek półrocznego cyklu nauki i zmiana dotychczasowego stylu życia dla słuchaczy. To także początek funkcjonowania samorządu, który reprezentuje uczestników szkoleń. Tego typu spotkania, to także okazja do wymiany opinii i propozycji związanych z pobytem w Szkole. Korzystając z tej okazji, post. Paweł Sosnowski, przewodniczący samorządu, przedstawił kierownictwu Szkoły plan pracy samorządu.

autor: Wojciech Thiel

(11.06.12)