Piknik wiosenny

Data publikacji 25.05.2012

Zastępca komendanta Szkoły mł. insp. Piotr Gaca wraz z nowym samorządem oraz przedstawicielami słuchaczy kompanii I i II mieli okazję ...

Piknik wiosenny Zastępca komendanta Szkoły mł. insp. Piotr Gaca wraz z nowym samorządem oraz przedstawicielami słuchaczy kompanii I i II mieli okazję po raz pierwszy gościć w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Leżenicy. Jedną z okazji do wspomnianych odwiedzin był piknik wiosenny, w którym wzięli udział uczestnicy placówek tego typu z Ujścia, Liszkowa, Rzadkowa i Piły.

Piknik wiosenny Policyjni wolontariusze zapoznali się z zasadami funkcjonowania leżenickiej placówki oraz historią jej powstania. Po wręczeniu przygotowanych środków czystości oraz słodkich upominków, słuchacze, wraz z podopiecznymi Warsztatu i innych placówek, wzięli udział w piknikowej zabawie. Przy wspólnym grillowaniu nawiązały się nowe przyjaźnie, czego dowodem były upominki przygotowane przez podopiecznych Warsztatu dla policjantów.

Dziękujemy serdecznie słuchaczom kursu podstawowego za przygotowanie wyjazdu oraz wszystkim naszym wolontariuszom, którzy dając siebie, niosą pomoc innym.

Piknik wiosenny Piknik wiosenny Piknik wiosenny Piknik wiosenny

autor: Wojciech Thiel