Pożegnanie samorządu

Data publikacji 11.05.2012

W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to doskonała okazja do podziękowania za kilka miesięcy pracy samorządu. Po podsumowaniu jego dokonań w obszarze wolontariatu, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki wręczył członkom samorządu upominki. Słowa podziękowania za duży wkład pracy w działalność wolontaryjną i samorządową przekazał również zastępca komendanta mł. insp. Piotr Gaca.
Wyróżnienia i upominki otrzymali: post. Magda Antkowiak, post. Anna Daszkiewicz, post. Rafał Majewski, post. Mateusz Senkowski, post. Marika Szymanowska Podczas spotkania post. Rafał Majewski przekazała symboliczne berło nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie (do lipca) post. Paweł Sosnowski.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich 15 maja egzaminie.

Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu

autor: Wojciech Thiel