Z Biedruska

Data publikacji 26.04.2012

Z Biedruska Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć uczniów klasy IV Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 oraz klasy I Prywatnego Gimnazjum nr 1 w Biedrusku. Młodzież obejrzała szkolną strzelnicę, gdzie zapoznała się z rodzajami broni używanymi przez polską Policję oraz poznała zasady bezpiecznego jej użycia. Podczas wycieczki goście wysłuchali krótkiej pogadanki na temat historii Szkoły, dystynkcji policyjnych oraz śladów, które można ujawnić na miejscu zdarzenia. Po obserwacji policjantów podczas zajęć dydaktycznych, uczniowie zwiedzili szkolną aulę i bibliotekę.

Z Biedruska Z Biedruska

autor: Anna Fons