Z wizytą w Centrum

Data publikacji 23.04.2012

Realizując treść porozumienia w obszarze działalności dydaktyczno ? wychowawczej, zawartego w ubiegłym roku pomiędzy Szkołą Policji w Pile ...

Z wizytą w Centrum Realizując treść porozumienia w obszarze działalności dydaktyczno ? wychowawczej, zawartego w ubiegłym roku pomiędzy Szkołą Policji w Pile a Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim, przedstawiciele Zakładu Kryminalnego Szkoły po raz kolejny przeprowadzili zajęcia z zakresu pracy operacyjnej. Uczestnikami przedsięwzięcia byli żołnierze z jednostek terenowych Żandarmerii Wojskowej, natomiast obserwatorami - kadra dydaktyczna Cyklu Kryminalnego. Zajęcia, tradycyjnie już, wzbogacono symulacjami spotkań z ozi. W roli pozoranta wystąpił wykładowca z CSŻW.
Zarówno uczestnicy, jak i Kierownictwo Centrum wyrazili zainteresowanie organizacją podobnych inicjatyw w przyszłości.

Z wizytą w Centrum Z wizytą w Centrum Z wizytą w Centrum

autor: Marzena Brzozowska