22. Półmaraton Philips Piła

Data publikacji 05.04.2012

Od lat impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich lubiących sportową rywalizację. W ubiegłym roku do mety dobiegło 2114 osób. Na medalu ...

22. Półmaraton Philips Piła Od lat impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich lubiących sportową rywalizację. W ubiegłym roku do mety dobiegło 2114 osób. Na medalu, który rokrocznie otrzymują uczestnicy widnieje postać znanego polskiego maratończyka, którego nazwisko trzymane jest w tajemnicy niemal do ostatniej chwili. Mowa oczywiście o Półmaratonie Philips?a, który 9 września już po raz 22. zostanie zorganizowany w Pile. .

22. Półmaraton Philips Piła W ramach tegorocznej imprezy, organizowanej przez Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile, zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Półmaratonie, Akademicki Puchar Polski w Półmaratonie oraz Mistrzostwa Policji w Półmaratonie, w których główną nagrodą jest puchar Komendanta Głównego Policji. W tej ostatniej kategorii w ubiegłym roku pobiegło 51 policjantów. Najlepszymi okazali się: st. sierż. Artur Piotrowski (KPP w Żurominie) oraz post. Marta Witke (KMP w Poznaniu) - wówczas słuchaczka kursu podstawowego Szkoły Policji w Pile.

Serdecznie zapraszamy funkcjonariuszy i pracowników Policji do udziału w tym szczególnym wydarzeniu sportowym. Informacje dotyczące przedsięwzięcia znajdują się na stronie Stowarzyszenia Biegów Ulicznych w Pile.

Kilka dni temu uruchomiona została aplikacja, na której można dokonywać elektronicznych zapisów do udziału w tegorocznym półmaratonie.

22. Półmaraton Philips Piła 22. Półmaraton Philips Piła 22. Półmaraton Philips Piła 22. Półmaraton Philips Piła

autor: Anna Fons

(05.04.12)