Goście z Czarnkowa

Data publikacji 29.03.2012

Dziś naszą Szkołę odwiedzili uczniowie z klasy pierwszej o profilu policyjno ? wojskowym Liceum Ogólnokształcącego w Prywatnym Zespole Szkół w Czarnkowie. Młodzież ...

Goście z Czarnkowa Dziś naszą Szkołę odwiedzili uczniowie z klasy pierwszej o profilu policyjno ? wojskowym Liceum Ogólnokształcącego w Prywatnym Zespole Szkół w Czarnkowie. Młodzież zapoznała się z historią Szkoły i jej budynku oraz specyfiką nauki i pracy w Policji. Goście obejrzeli sale oględzinowe, gdzie wysłuchali pogadanki nadkom. Wojciecha Misia poświęconej kryminalistyce i śladom, które można odnaleźć na miejscu zdarzenia. Następnie goście zwiedzili salę przeznaczoną do nauki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, galerię sztuki ?Akwarium?, aulę i bibliotekę. Obejrzeli również strzelnicę, gdzie poznali jednostki broni używane przez polską Policję.

autor: Anna Fons

(29.03.12)