Mój najlepszy dzień ferii - w fotografii

Data publikacji 28.03.2012

Już tradycją stało się, że uczniowie klas ?policyjnych? z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile dwa razy w ciągu roku szkolnego biorą udział w ...

Mój najlepszy dzień ferii - w fotografii Już tradycją stało się, że uczniowie klas ?policyjnych? z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile dwa razy w ciągu roku szkolnego biorą udział w konkursach, które są związane z tematyką profilaktyczną. W pierwszym półroczu mottem konkursu plastycznego był temat ?Bezpieczna Szkoła?. Jeszcze przed feriami został ogłoszony konkurs na drugie półrocze - ?Mój najlepszy dzień ferii - w fotografii?.

Mój najlepszy dzień ferii - w fotografii Uczniowie, w ramach tego konkursu, wykonali 60 prac (warto dodać, że najwięcej prac było autorstwa uczniów z klasy II c - 24 oraz klasy II b - 20). Spośród zgłoszonych prac, jury konkursowe, pod przewodnictwem zastępcy dyrektora ZSP nr 2 w Pile, Andrzeja Trempały, przyznało trzy nagrody główne:

I miejsce ? Maria Rej (kl. II b)

II miejsce ? Kinga Ligenza (kl. II c)

III miejsce ? Jakub Zakrzewski (kl. II b)

oraz sześć wyróżnień:

Marta Izban (kl. II b)

Adrian Urbański (kl. II d)

Kamil Gapiński (kl. II b)

Natalia Szamańska (kl. II c)

Laura Dryka (kl. II b)

Katarzyna Gucwa (kl. II d)

Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i gratulacje od obecnych na gali zastępcy dyrektora ZSP nr 2 w Pile oraz zastępcy komendanta Szkoły Policji, podinsp. Romana Gryczki.

O część artystyczną podczas ogłoszenia wyników konkursu zadbał zespół Awans. Występ młodych artystów wywodzących się spośród uzdolnionych muzycznie słuchaczy Szkoły Policji spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności, którą stanowiła kadra Szkoły oraz młodzież klas drugich o profilu policyjnym.

Mój najlepszy dzień ferii - w fotografii Mój najlepszy dzień ferii - w fotografii Mój najlepszy dzień ferii - w fotografii Mój najlepszy dzień ferii - w fotografii

autor: Wojciech Thiel

(28.03.12)