Wiosna z wycieczkami w tle

Data publikacji 26.03.2012

Wraz z nadejściem wiosny, naszą Szkołę odwiedzają kolejne grupy uczniów. Tym razem gościliśmy uczniów klasy I e z Miejskiego Gimnazjum ...

Wiosna z wycieczkami w tle Wraz z nadejściem wiosny, naszą Szkołę odwiedzają kolejne grupy uczniów. Tym razem gościliśmy uczniów klasy I e z Miejskiego Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Chodzieży.
Goście tradycyjnie już zapoznali się z pracą polskiej Policji, historią Szkoły i jej budynku oraz poznali dystynkcje policyjne. Z ciekawością obejrzeli sale oględzinowe, a w nich zaprezentowane przykładowe ślady, które można ujawnić na miejscu zdarzenia. Równie ciekawa wydała im się wystawa w szkolnej galerii sztuki ?Akwarium? oraz biblioteka z jej bogatym księgozbiorem.

Wiosna z wycieczkami w tle Wiosna z wycieczkami w tle Wiosna z wycieczkami w tle

autor: Anna Fons

(26.03.12)