Szkolenie w KWP w Bydgoszczy

Data publikacji 22.03.2012

W ramach współpracy Szkoły Policji w Pile z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, wykładowcy Zakładu Kryminalnego Szkoły ...

Szkolenie w KWP w Bydgoszczy W ramach współpracy Szkoły Policji w Pile z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, wykładowcy Zakładu Kryminalnego Szkoły podinsp. Jacek Słoński i asp. sztab. Janusz Trzyna przeprowadzili zajęcia dydaktyczne podczas szkolenia dla policjantów służby kryminalnej komend miejskich i powiatowych Policji województwa kujawsko-pomorskiego. Wiodącym tematem było doskonalenie umiejętności praktycznych w zakresie wybranych metod pracy operacyjno-rozpoznawczej. W szkoleniu, które odbyło się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, wzięli udział przedstawiciele Wydziału Kryminalnego, Wydziału Wywiadu Kryminalnego, Wydziału Kadr i Szkolenia oraz Sekcji Psychologów. Uczestnicy szkolenia doskonalili także swoje umiejętności z zakresu stosowania samoobrony, taktyki wejścia do pomieszczeń, posługiwania się bronią palną oraz udzielania pierwszej pomocy w warunkach specjalnych.

autor: Leszek Koźmiński

(22.03.12)