Szkolenie w COSSG w Koszalinie

Data publikacji 20.03.2012

Na zaproszenie Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, kom. Paweł Holeksa z Zakładu Kryminalnego Szkoły Policji w Pile realizował ...

Szkolenie w COSSG w Koszalinie Na zaproszenie Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, kom. Paweł Holeksa z Zakładu Kryminalnego Szkoły Policji w Pile realizował zajęcia poświęcone narzędziom teleinformatycznym wykorzystywanym do uzyskiwania informacji o przepływie wartości majątkowych pochodzących z przestępstwa.
Odbiorcami wykładów byli funkcjonariusze Straży Granicznej - słuchacze kursu specjalistycznego dotyczącego realizacji czynności w zakresie ustalania składników majątkowych z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przedstawiane treści i zagadnienia poparte były praktycznymi przykładami i ćwiczeniami, prezentowały specyfikę służby Policji oraz zakres gromadzonych informacji pomocnych do wykorzystania przy prowadzeniu śledztwa finansowego.

autor: Marzena Brzozowska

(20.03.12)