Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 28.02.2012

Po ponad 27 latach służby w Policji, wielu sukcesach na niwie dydaktycznej, z mundurem pożegnał się dziś podinsp. Mirosław Panglisz - dotychczasowy starszy wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych. Wraz z dyplomem i podziękowaniami za długie lata służby, przekazanymi od komendanta Szkoły insp. Jerzego Powieckiego i jego zastępcy podinsp. Romana Gryczki, podinsp. Mirosław Panglisz otrzymał życzenia zdrowia i realizacji życiowych planów, które złożyli mu obecni na uroczystości kierownicy komórek organizacyjnych Szkoły, współpracownicy, przedstawiciele związków zawodowych oraz stowarzyszenia emerytów i rencistów.

Pożegnanie z mundurem Pożegnanie z mundurem

autor: Mariusz Miernowski

(28.02.12)