Świąteczne spotkanie

Data publikacji 09.01.2012

W świątecznej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym wzięli udział m.in. Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępcy Komendanta ...

Świąteczne spotkanie W świątecznej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym wzięli udział m.in. Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępcy Komendanta: mł. insp. Piotr Gaca i podinsp. Roman Gryczka oraz zaproszeni goście: Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski i jego Zastępca Krzysztof Szewc.
Podczas spotkania kapelan Szkoły, ks. dr Władysław Nowicki odczytał fragment ewangelii św. Łukasza oraz opowiedział o tradycjach związanych z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Następnie przy dźwiękach bożonarodzeniowych kolęd wszyscy obecni złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem.
Miłym akcentem uroczystości było wręczenie nagrody przyznanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych dla asp. szt. Sławomira Jurczyńskiego ? instruktora szkolenia strzeleckiego z Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Świąteczne spotkanie Świąteczne spotkanie Świąteczne spotkanie

autor: Anna Fons