Warsztaty narkotykowe po raz szósty

Data publikacji 07.11.2011

W ostatnim tygodniu października gościliśmy w Szkole uczestników warsztatów szkoleniowych poświęconych zwalczaniu przestępczości narkotykowej. Warsztaty ...

Warsztaty narkotykowe po raz szósty W ostatnim tygodniu października gościliśmy w Szkole uczestników warsztatów szkoleniowych poświęconych zwalczaniu przestępczości narkotykowej. Warsztaty zorganizowane zostały we współpracy z Biurem Kryminalnym KGP i skierowane były do policjantów komend wojewódzkich zajmujących się tym zagadnieniem.

W trakcie warsztatów omówiona została problematyka dostępności narkotyków i środków zastępczych na terenie naszego kraju. Ponadto wskazane zostały możliwości współpracy policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową z Państwowymi Inspektorami Sanitarnymi oraz zostały omówione założenia projektu resortowego programu przeciwdziałania i zwalczania przestępczości narkotykowej na lata 2011-2016.

W charakterze prelegentów wystąpili przedstawiciele Wydziału Kryminalnego Biura Kryminalnego KGP: Janusz Gołębiewski, Michał Safjański, Andrzej Sikora, a także funkcjonariusze z komend wojewódzkich Policji oraz wykładowcy z Zakładu Kryminalnego Szkoły.

Warsztaty narkotykowe po raz szósty Warsztaty narkotykowe po raz szósty Warsztaty narkotykowe po raz szósty Warsztaty narkotykowe po raz szósty

autor: Mariusz Podgórski, Jarosław Zientkowski

(04.11.11)