Warsztaty CBŚ

Data publikacji 07.11.2011

Centralne Biuro Śledcze KGP było organizatorem warsztatów poświęconych problematyce odzyskiwania mienia podlegającego ...

Warsztaty CBŚ Centralne Biuro Śledcze KGP było organizatorem warsztatów poświęconych problematyce odzyskiwania mienia podlegającego zabezpieczeniu w postępowaniu przygotowawczym oraz ujawnianiu składników majątkowych sprawców przestępstw. Warsztaty, które odbyły się w Szkole Policji w Katowicach, skierowane były do koordynatorów z zarządów terenowych CBŚ.

Tegoroczne warsztaty poświęcone były niemal w całości problematyce wykorzystania metod i form pracy operacyjnej przy zdobywaniu informacji o składnikach majątkowych sprawców przestępstw.

Wzorem ubiegłego roku, do udziału w warsztatach zaproszono przedstawicieli Szkoły Policji w Pile: podinsp. Jacka Słońskiego oraz podinsp. Tadeusza Niemirę, którzy omówili cele, zasady oraz podstawowe zagadnienia dotyczące pracy operacyjnej Policji, jak również dopuszczalność stosowania niektórych metod i przedsięwzięć o charakterze operacyjno-rozpoznawczym.

autor: Marzena Brzozowska

(11.10.11)