Podziel się posiłkiem

Data publikacji 07.11.2011

?Koncertem Gwiazd? polskiej muzyki pop rozpoczęła się wielka zbiórka żywności, czyli IX edycja programu ?Podziel się posiłkiem?. Było to, ...

Podziel się posiłkiem ?Koncertem Gwiazd? polskiej muzyki pop rozpoczęła się wielka zbiórka żywności, czyli IX edycja programu ?Podziel się posiłkiem?. Było to przedsięwzięcie zorganizowane przez Pilski Dom Kultury we współpracy z Telewizją Polsat, firmą Danone i Bankami Żywności.

Podziel się posiłkiem Budowana przez kilka dni scena z dziesiątkami reflektorów oraz zaplecze logistyczne usytuowane zostały przed budynkiem Szkoły. Podczas telewizyjnej transmisji wszyscy mogli podziwiać pięknie oświetlony szkolny gmach, który wywoływał niesamowite wrażenia. Występy artystyczne obejrzało na żywo wiele tysięcy osób zgromadzonych na placu Staszica. Dzięki ich zaangażowaniu (żywność stanowiła ?bilet? wstępu na koncert) akcja zakończyła się wielki sukcesem. Udało się zebrać ponad 39 ton żywności. Słuchacze Szkoły, w ramach działań wolontaryjnych, czynnie włączyli się w zbiórkę, pomagając organizatorom w sortowaniu, pakowaniu i ważeniu przekazanych produktów.

  Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem
Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem
Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem
  Podziel się posiłkiem Podziel się posiłkiem  

zdjęcia: Telewizja Polsat, Anna Fons

autor: Anna Fons

(02.09.11)

Powrót na górę strony