Gorący dzień

Data publikacji 07.11.2011

Zarówno aura, jak i emocje towarzyszące egzaminowi kończącemu szkolenie, sprawiły, że dzisiejszy dzień stał się wyjątkowy. 271 słuchaczy stawiło ...

Gorący dzień Zarówno aura, jak i emocje towarzyszące egzaminowi kończącemu szkolenie, sprawiły, Gorący dzień że dzisiejszy dzień stał się wyjątkowy. 271 słuchaczy stawiło dzisiaj czoła ostatniej próbie, dzielącej ich od rozpoczęcia służby w jednostkach terenowych Policji. Reprezentanci garnizonów: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego i wielkopolskiego, zakończyli w dniu dzisiejszym szkolenie podstawowe, uprawniające do pełnienia służby na podstawowych Gorący dzień stanowiskach w pionie prewencji. Ich powrót do jednostek stanowi początek policyjnej kariery i mocne wsparcie dla policjantów na co dzień strzegących bezpieczeństwa i porządku publicznego.

autor: Artur Godlewski

(08.07.11)