Jeszcze owocniejsza współpraca

Data publikacji 07.11.2011

Razem współpracujemy już pięć lat. Najlepszym efektem wspólnie podejmowanych działań jest, wpisujący się już w tradycję, Ogólnopolski Turniej ...

Jeszcze owocniejsza współpraca Razem współpracujemy już pięć lat. Najlepszym efektem wspólnie podejmowanych działań jest, wpisujący się już w tradycję, Ogólnopolski Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych z Klasami Policyjnymi - KLASA POLICYJNA ROKU 2011. Wspomagamy też proces dydaktyczny przez realizację innowacji pedagogicznej jaką jest autorski program nauczania opracowany przez wykładowców naszej Szkoły. Do tego warto dodać dziesiątki absolwentów oraz wiele wspólnie zorganizowanych przedsięwzięć edukacyjno?kulturalnych.

Jeszcze owocniejsza współpraca Mowa o współpracy którą od 2006 roku prowadzimy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile (ZSP nr 2). Dziś otwieramy nową kartę wspólnych projektów - w siedzibie Starostwa Pilskiego miało miejsce podpisanie nowego porozumienia pomiędzy naszymi placówkami. Aktu podpisania dokonali: w zastępstwie Komendanta Szkoły, Zastępca Komendanta ds. Logistycznych podinsp. Roman Gryczka, Dyrektor ZSP nr 2 w Pile Maria Kubica oraz Starosta Pilski Mirosław Mantaj.

Porozumienie, które zawarte zostało na czas nieokreślony, poszerza i unowocześnia współpracę w dziedzinie edukacji i realizacji programu Wybranych zagadnień bezpieczeństwa i porządku publicznego. Ponadto porozumienie przewiduje również możliwość wzajemnego udostępniania przez podpisujące je strony infrastruktury pozostającej w ich dyspozycji.

autor: Anna Fons

(08.07.11)