Turniejowy wieczór artystyczny

Data publikacji 07.11.2011

?Nothing else matters? zespołu Metallica, ?Smells like teen spirit? Nirvany, ?Piła Tango? zespołu ?Strachy na lachy?, a na bis ...

Turniejowy wieczór artystyczny ?Nothing else matters? zespołu Metallica, ?Smells like teen spirit? Nirvany, ?Piła Tango? zespołu ?Strachy na lachy?, a na bis ?Wehikuł czasu? Dżemu - to w większości doskonale znane utwory, które usłyszeli uczestnicy wieczoru artystycznego zgromadzeni w auli Szkoły.

Ich wykonawcą był zespół muzyczny AWANS, który tworzą obecnie: post. Piotr Bryja, post. Michał Boniński, post. Leszek Karmanowicz i post. Arkadiusz Sobczyk - uzdolnieni muzycznie słuchacze naszej Szkoły. W wyjątkowej atmosferze towarzyszącej III Ogólnopolskiemu Turniejowi Szkół Ponadgimnazjalnych z Klasami Policyjnymi ?Klasa Policyjna Roku 2011? wystąpili oni razem z uczennicą klasy ?policyjnej? Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile ? Weroniką Górzną. Podczas kilkudziesięciominutowego koncertu, który spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności, zaśpiewali oni wiele niezapomnianych rockowych piosenek.

Podczas wieczoru artystycznego został wyświetlony film dokumentujący 5 lat akcji programu PaT (Profilaktyka a Ty), który jest jednym z pięciu krajowych liderów rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań ?Razem bezpieczniej?.

Turniejowy wieczór artystyczny Przybyli na uroczystość: Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępca Komendanta insp. Witold St. Majchrowicz, Dyrektor ZSP nr 2 w Pile pani Maria Kubica oraz uczestnicy Turnieju wraz z opiekunami, obejrzeli na zakończenie spektakl słowno-muzyczny pt. ?Prawa człowieka?. Wystąpili w nim uczniowie pilskich klas ?policyjnych?, a opiekę merytoryczną i artystyczną sprawowały panie Anna Kucharska i Danuta Wolny.

Po zakończeniu części artystycznej, uczestnicy udali się do szkolnej galerii sztuki ?Akwarium?, w której zostały zaprezentowane prace wykonane przez uczestników drużyn biorących udział w Turnieju w ramach konkursu na plakat profilaktyczny pod hasłem ?Bezpieczna szkoła?.

Turniejowy wieczór artystyczny Turniejowy wieczór artystyczny Turniejowy wieczór artystyczny Turniejowy wieczór artystyczny

autor: Anna Fons

(01.06.11)