Majowi goście

Data publikacji 31.05.2011

Różne rodzaje pędzli używanych do ujawniania śladów na miejscu zdarzenia, jednostki policyjnej broni czy też wyposażenie ...

Majowi goście Różne rodzaje pędzli używanych do ujawniania śladów na miejscu zdarzenia, jednostki policyjnej broni czy też wyposażenie walizki kryminalistycznej, wszystko to mogli zobaczyć uczniowie klas Va i Vb z Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile, którzy odwiedzili naszą Szkołę.

Majowi gościeUczniowie poznali historię budynku, obejrzeli zabytkowe witraże znajdujące się w auli, a także wystawę w galerii sztuki ?Akwarium?. Duże zainteresowanie i wiele pytań wywołała prelekcja podkom. Artura Mazura z Zakładu Kryminalnego dotycząca śladów kryminalistycznych. Tradycyjnie już goście zwiedzili szkolną bibliotekę, strzelnicę, tor przeszkód, a także wykonali pamiątkową daktyloskopię i uwiecznili swój pobyt na zdjęciu.

Majowi goście Majowi goście Majowi goście

autor: Anna Fons