Spotkanie z samorządem

Data publikacji 31.05.2011

Rozpoczęcie szkolenia podstawowego to początek półrocznego cyklu nauki i zmiana dotychczasowego stylu życia dla słuchaczy. To także ...

Spotkanie z samorządem Rozpoczęcie szkolenia podstawowego to początek półrocznego cyklu nauki i zmiana dotychczasowego stylu życia dla słuchaczy. To także rozpoczęcie funkcjonowania samorządu, który reprezentuje uczestników szkoleń. Ostatnie spotkanie, któremu przewodniczył komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, poświęcone było adaptacji słuchaczy w nowym środowisku.

Post. Agnieszka Siemko, przewodnicząca samorządu, omówiła najważniejsze sprawy nurtujące słuchaczy. Organizacji zadań związanych z rozpoczęciem szkolenia poświęcili swoje wystąpienia zastępca komendanta podinsp. Roman Gryczka oraz naczelnik Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia mł. insp. Artur Godlewski.

Spotkanie z samorządem Spotkanie z samorządem

autor: Wojciech Thiel

(26.05.11)