Piąta drużyna w kraju

Data publikacji 31.05.2011

Piąta drużyna w kraju Na obiektach strzeleckich Szkoły Policji w Katowicach w dniu 14 maja br. odbyły się Mistrzostwa Policji w Strzelaniu z broni palnej krótkiej. Do rywalizacji stanęło 25 zespołów z całej Polski, wśród nich drużyna naszej Szkoły w składzie: Katarzyna Budzyńska, Arkadiusz Dębski, Adam Zieleniewski, Sławomir Jurczyński.

Nasi strzelcy, po zaciętej i bardzo wyrównanej walce w strzelaniach dokładnych i szybkich, ostatecznie zajęli piąte miejsce. Najlepszym zespołem okazali się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wyprzedzając drużynę Szkoły Policji w Katowicach i reprezentantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył reprezentant gospodarzy Krzysztof Fojcik.

autor: Sławomir Jurczyński

(20.05.11)