Wielkie otwarcie

Data publikacji 31.05.2011

Rozpoczęcie kursu podstawowego SZP-II/11, którego dokonał komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki, bez wątpienia można określić mianem ?

Wielkie otwarcie Rozpoczęcie kursu podstawowego SZP-II/11, którego dokonał komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki, bez wątpienia można określić mianem wielkiego otwarcia. Z jednej strony dla 340 słuchaczy jest to przełomowe wydarzenie, rozpoczynające bieg ich zawodowego życia, Wielkie otwarcie z drugiej zaś strony taka liczba nowych słuchaczy to istotne wyzwanie organizacyjno-logistyczne.

Słuchacze rozpoczynający dziś sześciomiesięczne szkolenie przyjechali do Piły z garnizonów: białostockiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, łódzkiego, opolskiego i mazowieckiego.

autor: Artur Godlewski

(20.05.11)