Nic nie trwa wiecznie

Data publikacji 31.05.2011

Posługując się tytułem powieści Sidneya Sheldona, tak można określić dzisiejsze zakończenie szkolenia podstawowego dla 114 słuchaczy ...

Nic nie trwa wiecznie Posługując się tytułem powieści Sidneya Sheldona, tak można określić dzisiejsze zakończenie szkolenia podstawowego dla 114 słuchaczy reprezentujących garnizony: kujawsko-pomorski, lubuski i wielkopolski. Półroczny pobyt w Szkole dostarczył im kompetencji, pozwalających na skuteczne wykonywanie zadań służbowych na podstawowych stanowiskach w pionie prewencji. Bez wątpienia przed nimi pierwszy przełom w służbowym życiorysie - rozpoczęcie regularnej służby w jednostce i weryfikacja nabytych umiejętności w praktyce. Osiągnięte na dzisiejszym egzaminie wyniki dają podstawę do twierdzenia, że nasi absolwenci poradzą sobie dobrze, budując wizerunek skutecznego, kompetentnego i życzliwego stróża prawa.

Nic nie trwa wiecznie W Szkole pozostawiają za sobą wspomnienie zgranego zespołu zaangażowanych i oddanych wolontariuszy, którzy przez okres pobytu w Pile wielokrotnie wspomagali potrzebujących wsparcia - wystarczy wspomnieć chociażby niedawno obchodzony Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej.

Nic nie trwa wiecznie Nic nie trwa wiecznie Nic nie trwa wiecznie

autor: Artur Godlewski

(18.05.11)