Szkolenie rzeczników dyscyplinarnych

Data publikacji 31.05.2011

Kilkanaścioro funkcjonariuszy Policji z komend wojewódzkich, miejskich, powiatowych oraz oddziałów prewencji garnizonów: dolnośląskiego, lubuskiego, ?

Szkolenie rzeczników dyscyplinarnych Kilkanaścioro funkcjonariuszy Policji z komend wojewódzkich, miejskich, powiatowych oraz oddziałów prewencji garnizonów: dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego i wielkopolskiego odebrało w miniony piątek, z rąk komendanta Szkoły, świadectwa ukończenia kursu specjalistycznego dla rzeczników dyscyplinarnych.

Szkolenie rzeczników dyscyplinarnych Szkolenie dotyczyło zagadnień związanych z odpowiedzialnością dyscyplinarną policjantów i miało na celu poszerzenie wiedzy i wykształcenie umiejętności umożliwiających poprawne i jednolite prowadzenie postępowań dyscyplinarnych oraz podniesienie poziomu ich realizacji.

Zajęcia w ramach kursu realizowali podinsp. Marek Popiński ? ekspert Zespołu ds. Dyscyplinarnych Wydziału Spraw Osobowych Biura Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji oraz nauczyciele Szkoły.

autor: Tadeusz Niemira

(16.05.11)