Trzecioklasista po raz czwarty

Data publikacji 31.05.2011

120 osób uczestniczyło w ubiegły czwartek w uroczystości rozdania nagród i podsumowania dwóch konkursów: IV Miejskiego Konkursu Wiedzy ...

Trzecioklasista po raz czwarty 120 osób uczestniczyło w ubiegły czwartek w uroczystości rozdania nagród i podsumowania dwóch konkursów: IV Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczny Trzecioklasista" oraz Miejskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III "Bądź bezpieczny".

Na gali, która odbyła się w auli Szkoły Policji obecni byli komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, laureaci konkursów oraz zaproszeni goście, m.in. p.o. zastępca komendanta powiatowego Policji w Pile podinsp. Jarosław Zając, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Piły Sebastian Dzikowski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile Marzenna Urbaniak.

Trzecioklasista po raz czwarty Poza nagrodami i wyróżnieniami, które otrzymali laureaci konkursów, specjalne podziękowania od organizatora konkursów otrzymali wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły: podinsp. Mariusz Macierzyński, podkom. Marcin Bartol i podkom. Artur Kulczak, którzy od początku trwania konkursów angażowali się w ich przebieg i organizację.

Galę uświetniły występy artystyczne uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz wystawa prac plastycznych nagrodzonych w konkursie "Bądź bezpieczny", które zostały zaprezentowane w szkolnej galerii sztuki ?Akwarium?.

IV Miejski Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie, "Bezpieczny Trzecioklasista" oraz Miejski Konkurs Plastyczny "Bądź Bezpieczny" organizowane są przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile. Szkoła Policji jest partnerem przedsięwzięcia, a honorowy patronat nad konkursem Wiedzy o Bezpieczeństwie sprawuje Komenda Powiatowa Policji w Pile.

Trzecioklasista po raz czwarty Trzecioklasista po raz czwarty Trzecioklasista po raz czwarty Trzecioklasista po raz czwarty

autor: Anna Fons

(16.05.11)