Podziękowania dla samorządu

Data publikacji 31.05.2011

Zbliżające się zakończenie szkolenia podstawowego stanowi okazję do podsumowania wyników i aktywności słuchaczy w trakcie półrocznego pobytu ?

Podziękowania dla samorządu Zbliżające się zakończenie szkolenia podstawowego stanowi okazję do podsumowania wyników i aktywności słuchaczy w trakcie półrocznego pobytu w Szkole. Wczoraj komendant Szkoły spotkał się z przedstawicielami samorządu szkolnego, reprezentującymi kurs SZP-IV/10. Podziękowania dla samorządu Pomimo tego, że egzamin kończący szkolenie odbędzie się już 18 maja, słuchacze kończący kurs zadeklarowali udział w VIII Powiatowym Dniu Godności Osoby Niepełnosprawnej, który odbędzie się 15 maja w miejscowości Szydłowo. Insp. Jerzy Powiecki, dziękując za aktywność słuchaczy, podkreślił, że wrażliwość na los drugiego człowieka, jaką okazali wolontariusze w niebieskich mundurach, jest godną szacunku i naśladowania postawą, zwłaszcza w przypadku policjantów rozpoczynających służbę.

Podziękowania dla samorządu Komendant Szkoły, w dowód podziękowania za wkład w pracę samorządu, wyróznił drobnymi upominkami następujące osoby:

• st. sierż. Michała Nowackiego,
  • post. Annę Tomalak,
  • post. Dariusza Szęfela,
  • post. Natalię Piotrowską,
  • post. Piotra Wieciecha.

W spotkaniu wzięli również udział reprezentanci nowo wyłonionego samorządu.

autor: Wojciech Thiel

(13.05.11)