Spotkanie wielkanocne

Data publikacji 31.05.2011

Coroczne spotkania wielkanocne to już tradycja naszej Szkoły, pozwalająca na chwilę refleksji i zadumy. W tegorocznym spotkaniu udział wzięli: Komendant Szkoły ...

Spotkanie wielkanocne Coroczne spotkania wielkanocne to już tradycja naszej Szkoły, pozwalająca na chwilę refleksji i zadumy. W tegorocznym spotkaniu udział wzięli: Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępca Komendanta podinsp. Roman Gryczka, Kapelan Szkoły ks. dr Władysław Nowicki, kadra i pracownicy. Otwierając je, ks. Nowicki wygłosił krótkie kazanie, dotyczące tradycji Świąt Wielkiej Nocy wraz z modlitwą w intencji pokoju na świecie. Komendant Szkoły, składając świąteczne życzenia zdrowia, pomyślności i rodzinnej, pełnej ciepła atmosfery przy wielkanocnym stole, podzielił się z zebranymi tradycyjnym wielkanocnym jajkiem.

Spotkanie wielkanocne Spotkanie wielkanocne

autor: Anna Fons