Jelonek Pilonek

Data publikacji 30.05.2011

Jelonek Pilonek Dziś szkolna aula ponownie zapełniła się dziesiątkami osób. Wszystko za sprawą uroczystej akademii związanej z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego pod nazwą ?Maskotka Szkoły Policji w Pile?. Na konkurs nadesłano kilkadziesiąt prac autorstwa uczniów klas pierwszych i drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. W wyniku głosowania I miejsce w konkursie przyznano Kamili Kasper z klasy IIc i jej pracy zatytułowanej ?Jelonek Pilonek?. Kolejne miejsca zajęli: Sylwia Marzec z klasy IId (praca zatytułowana ?Pilarek?) oraz Ewelina Faska z klasy IIc (praca zatytułowana ?Podinspektor Mysia?).

Jelonek Pilonek Jury przyznało również trzy wyróżnienia, które otrzymali: Karina Kalka IIb (?Inspektor Piluś?), Kasia Martyn IId (?Posterunkowy Fido?) i Ewelina Brzozowska IId (?Młodszy Aspirant Paluś?).

Po uroczystości wręczenia nagród, których fundatorami była rada rodziców ZSP nr 2, zaproszeni goście mogli podziwiać projekty maskotek w galerii sztuki ?Akwarium?. Na uwagę zasługuje również udział w uroczystości Patrycji Chabery - uczennicy klasy II d, która zaprezentowała swój talent muzyczny, wykonując wspaniałe piosenki.

Jelonek Pilonek Jelonek Pilonek Jelonek Pilonek Jelonek Pilonek

autor: Wojciech Thiel