Drugoklasiści w natarciu

Data publikacji 30.05.2011

Drugoklasiści w natarciu Idzie wiosna, a wraz z budzącą się do życia przyrodą, przybywają do Szkoły nowe grupy zwiedzających. Dziś odwiedzili nas uczniowie klas IIa i IIc z Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile.

Drugoklasiści w natarciu Goście zwiedzili szkolną bibliotekę i galerię sztuki "Akwarium". Zajrzeli również do szkolnej auli i podziwiali znajdujące się tam zabytkowe witraże. Uczniowie zwiedzili także sale oględzinowe, gdzie zapoznali się ze sposobami ujawniania i zabezpieczania śladów daktyloskopijnych. Dużo emocji i zaciekawienia wśród gości wywołała strzelnica. Uczniowie dowiedzieli się także sporo na temat historii budynku Szkoły oraz śladów pozostawianych na miejscu zdarzenia. Na zakończenie, zgodnie z tradycją każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe odbitki linii papilarnych.

Drugoklasiści w natarciu Drugoklasiści w natarciu Drugoklasiści w natarciu Drugoklasiści w natarciu

autor: Anna Fons

(14.03.11)